Na jakich nieruchomości można zarobić najwięcej w Warszawie?

5
(1)

Większość osób planujących zakup domu czy mieszkania stara się szukać nieruchomości, które z racji na lokalizację będą co roku zyskiwały na wartości. Czy szybciej na wartości będą zyskiwały nieruchomości w droższych lokalizacjach, czy w tych tańszych? Wiele lokalizacji w Warszawie bardzo szybko się rozwija, co sprawia, że nieruchomości w takich miejscach będą zyskiwały najwięcej. Ceny nieruchomości w takich lokalizacjach jak Targówek okolica szybko się rozwija i sprawia, że ceny nieruchomości w tych miejscach lawinowo rosną.

Ciasno zabudowane centrum miasta oraz najbliżej przylegające dzielnice z racji na brak gruntów pod inwestycje nie będzie już rozwijało się w takim tempie, jak można byłoby się tego spodziewać. Coraz większy rozwój Warszawy sprawia, że granice miasta poszerzają się w miejsca, które jeszcze 15 lat temu były terenami typowo wiejskimi. Nie było tak dobrej infrastruktury oraz komunikacji jak to wygląda dzisiaj. Szkoły, przedszkola czy większe sklepy znajdowały się w dalszej odległości, co sprawiło, że nikt nie chciał w takich miejscach inwestować.

Osoby, które jednak zdecydowały się zainwestować w takich miejscach 15 -20 lat temu, osiągnęły stopę zwrotu ze sprzedaży gruntu czy nieruchomości na poziomie kilkuset procent. Kupując nieruchomość, w której chcemy zamieszkać, warto zwrócić uwagę na projekty, jakie w tym miejscu miasto ma zamiar realizować w najbliższych latach. Im więcej planowanych inwestycji w danym miejscu, tym większe możliwości zyskania na zakupionej nieruchomości. Na wzrost wartości nieruchomości ma również wpływ poziom rozwoju gospodarczego miasta. Warszawa rozwija się bardzo szybko i coraz większa liczba dostępnych lokali na rynku nie powoduje spadku cen, a wręcz przeciwnie ich wzrost.

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów PoznańWycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa Kraków

Jak oceniasz nasz artykuł?

5 / 5. 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *